Joukkueyhteydet
Joukkue Nimi Yhteys
B-pojat (00-01) Joukkueenjohtaja Perkkiö Hannele @: hannele.perkkio@hotmail.com
tel:0442947776
C-pojat 02-03 Joukkueenjohtaja Eerola Asko P02 @: asko.eerola@rieskaleader.fi
tel:044 7727 877
C-pojat 02-03 Joukkueenjohtaja Pyykönen Päivi P03 @: paivi.pyykonen@kotinet.com
tel:
C-tytöt (03-04) Joukkueenjohtaja Huuha Maija @: maija.huuha@gmail.com
tel:0503271339
C-tytöt (03-04) Joukkueenjohtaja Kampman Hanna @: hanna.kampman@ylivieska.fi
tel:0445265069
D-pojat 04 Joukkueenjohtaja Karhu Keijo @: kekarhu@netti.fi
tel:0445916446
D-tytöt (05-06) Joukkueenjohtaja Mattila Katja @: katja.mattila@omanetti.fi
tel:0445270815
D-pojat 05 Joukkueenjohtaja Hihnala Katja @: katja.hihnala@hotmail.com
tel:040-5759651
E-tytöt (07-08) Joukkueenjohtaja Kaksonen Kati @: kati.kaksonen@jedu.fi
tel:0503604759
E-tytöt (07-08) Joukkueenjohtaja Kummala Johanna @: johanna.kummala83@gmail.com
tel:0451103299
E-pojat 06 Joukkueenjohtaja Ruuska Sami @: sami.ruuska@kotinet.com
tel:050 500 2103
E-pojat 06 Joukkueenjohtaja Takanen Marika @: marika.takanen@gmail.com
tel:050 309 2747
F-tytöt (09-10) Joukkueenjohtaja Isokääntä Tanja @: isokaantatanja@gmail.com
tel:+358407538191
E-pojat 07 Joukkueenjohtaja Tuomikoski Marko @: markotuomikoski@hotmail.com
tel:0440870991
F-pojat 08 Joukkueenjohtaja Isokääntä Heikki @: hisokaanta@hotmail.com
tel:0407534467
F-pojat 09 Joukkueenjohtaja Kantola Sirpa @: sirpakantola@netti.fi
tel:040-7371733
F-pojat 09 Joukkueenjohtaja Ollikainen Joni @: ollikainenjoni85@gmail.com
tel:0504202110
F-pojat 10 Joukkueenjohtaja Liuska Riki @: rikisisu@gmail.com
tel:0442749047
FC Ylivieska
«  Lokakuu   »
Ma Ti Ke To Pe La Su
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Henkilötietolomake
Kategoriat