Joukkueyhteydet
Joukkue Nimi Yhteys
FC Ylivieska II Joukkueenjohtaja Soukka Ossi @:
tel:
B-pojat Joukkueenjohtaja Eerola Asko @: asko.eerola@rieskaleader.fi
tel:044 7727 877
C-tytöt (03-04) Joukkueenjohtaja Alahäivälä Maarit @: alahaivalam@gmail.com
tel:0503726996
C-tytöt (03-04) Joukkueenjohtaja Laitala Elisa @: ellu.kauppila83@gmail.com
tel:0445787599
C-pojat 04 Joukkueenjohtaja Karhu Keijo @: kekarhu@netti.fi
tel:0445916446
D-tytöt (05-06) Joukkueenjohtaja Mattila Katja @: katja.mattila@omanetti.fi
tel:0445270815
D-pojat 05 Joukkueenjohtaja Tuomaala Marko @: marko.tuomaala75@gmail.com
tel:0445024787
E-tytöt (07-08) Joukkueenjohtaja Kummala Johanna @: johanna.kummala83@gmail.com
tel:0451103299
D-pojat 06 Joukkueenjohtaja Takanen Marika @: marika.takanen@gmail.com
tel:050 309 2747
F-tytöt (09-10) Joukkueenjohtaja Isokääntä Tanja @: isokaantatanja@gmail.com
tel:+358407538191
E-pojat 07 Joukkueenjohtaja Tuomikoski Marko @: markotuomikoski@hotmail.com
tel:0440870991
E-pojat 08 Joukkueenjohtaja Isokääntä Heikki @: hisokaanta@hotmail.com
tel:0407534467
E-pojat 08 Joukkueenjohtaja Rättyä Kari @: kari.rattya@gmail.com
tel:0407763926
F-pojat 09 Joukkueenjohtaja Kantola Sirpa @: sirpakantola@netti.fi
tel:040-7371733
F-pojat 10 Joukkueenjohtaja Liuska Riki @: rikisisu@gmail.com
tel:0442749047
FC Ylivieska
«  Toukokuu   »
Ma Ti Ke To Pe La Su
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
 
Kategoriat